Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 76 854 05 05

Co to jest enova365?

System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP, przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy. Program jest instalowany stacjonarnie oraz dostępny w chmurze. Dzięki dedykowanym interfejsom można z niego korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego. To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności, logiki biznesowej pozostaje taki sam.

Proszę o wersję demo systemu enova365

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem najnowszej wersji demo oprogramowania enova365, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nasi konsultanci zrealizują Państwa zamówienie natychmiast po otrzymaniu zapytania. Na podany przez Państwa adres e-mail, zostanie przesłany do link do pobrania oprogramowania. Jeśli życzą sobie Państwo podesłanie wersji demonstracyjnej na płycie CD pocztą tradycyjną wraz dodatkowymi materiałami reklamowymi na temat systemu, bardzo prosimy o podanie takiej informacji oraz danych adresowych w zakładce "Inne".

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Legnicy 076 854 05 05. Mogą Państwo skontaktować się z nami także pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Angra Sp.J. moich danych osobowych w celach marketingowych. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z dyrektywą parlamentu europejskiego. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.